فروشگاه نرم افزاری انجمن تخصصی آیفون

فرمانده: ارسال فرامین مخابراتی با آیپدهای GSM

معرفی

با ارائه‌ی آیپد‌های GSM که کاربر می‌توانست بواسطه‌ی آن‌ها از خدمات Data در سیم‌های مورد نظر خود استفاده کند، یک مشکل اساسی برای کاربران داخل ایران به وجود آمد. از آنجایی که در تمام دنیا، iPad های GSM همراه با سیم‌های از پیش برنامه‌ریزی شده ارائه می‌شوند، کاربران نیاز به ارسال فرامین مخابراتی مانند کدهای شارژ و … ندارند. ولی کاربران ایرانی ناچار به شارژ به کمک فرامین مخابراتی هستند.

راه حل‌های مختلفی برای کاربران ایرانی وجود دارد. به طور مثال می‌توان سیم را از iPad خارج کرد و آن را در iPhone قرار داد و فرامین مخابراتی مورد نظر را وارد نمود. ولی این کار در صورتی که تداوم پیدا کند، می‌تواند به دستگاه مورد استفاده صدمه بزند (مانند شکسته شدن سینی سیم‌کارت). تمام این شرایط در صورتی مهیا خواهد بود که iPhone یا گوشی‌ای داشته باشید که از سیم‌کارت‌های کوچک پشتیبانی کند! در غیر این صورت ریسک گیرکردن SIM نیز به مشکلات اضافه می‌شود! این فقط قسمتی از مشکلات ممکن کاربران بود!

تیم برنامه‌نویسی انجمن تخصصی آیفون مفتخر است که برای اولین بار برنامه‌ی ارسال فرامین مخابراتی با iPad را ارائه دهد.

برنامه‌ی فرمانده در iPad

معرفی قابلیت‌ها

برنامه‌ی فرمانده به هدف تسهیل استفاده از iPad های GSM در سیستم مخابراتی ایران طراحی شده. به کمک این برنامه قادر هستید که فرمان‌های مخابراتی مانند شارژ، یا فعال سازی اینترنت را به راحتی برای اپراتور خود ارسال کنید. سیستم مدیریت فرامین قابلیت اضافه کردن فرمان‌های مورد نظر شما و ذخیره‌سازی فرمان‌های پراستفاده به صورت جداگانه را داراست.

لیست فرامین پیش‌فرض و دلخواه

شما همچنین می‌توانید در صورت نیاز مستقیما از داخل برنامه اقدام به خرید شارژ برای اپراتور خود بکنید. کافی است که روی سبد خرید جلوی هر اسم کلیک کنید.

لیست قابلیت‌ها

ارسال فرامین اپراتور به ساده‌ترین شکل ممکن!
دسترسی ساده و سریع به بانک فرامین پراستفاده‌ی هر اپراتور که به صورت پیش‌فرض در برنامه ذخیره شده است!
جداسازی فرامین پر‌استفاده برای دسترسی راحت‌تر!
خرید شارژ به صورت اینترنتی از داخل برنامه!
تعریف فرامین اپراتور با قالب دلخواه برای استفاده‌ی راحت‌تر!

سازگاری

لطفا حتما قبل از خرید برنامه از سازگاری کامل برنامه با دستگاه خودتان اطمینان حاصل کنید.

با سیستم‌عامل سری ۶ سازگار نیست.
سازگاری کامل با سیستم‌عامل‌های نسخه‌ی ۴ و ۵ دارد.
دستگاه شما باید قبلا جیلبریک شده باشد.
برنامه‌ی Cydia باید بر روی دستگاه شما نصب شده باشد.
برای نصب برنامه باید به اینترنت متصل باشید.
سازگاری کامل با تمامی iPad های GSM دارد.

برای اطلاع از نسخه FW دستگاه مسیر زیر را طی کنید

Preferences -> General -> About -> Version

همچنین اگر بر روی دستگاه خود برنامه Cydia را داشته باشید یعنی دستگاه شما قبلا جیلبریک شده است.

تعدادی از فرامین مخابراتی خاص، مانند سیستم بانکی پاسارگاد روی سیم‌های ایرانسل با این برنامه سازگاری ندارد. فرامینی که به صورت پیش‌فرض در برنامه قرار گرفته‌اند همگی به درستی کار می‌کنند (شامل وارد کردن شارژ، استعلام موجودی و فعال سازی خدماتی مانند اینترنت و …). در صورتی که فرامین پرکاربردی وجود دارد که به صورت پیش‌فرض در برنامه قرار نگرفته، لطفا ما را در جریان قرار دهید، تا در آپدیت‌های بعدی قرار گیرد.

سایت‌های خرید شارژ اینترنتی قرار گرفته شده در برنامه، با فروشگاه اینترنتی انجمن تخصصی آیفون هیچ وابستگی‌ای ندارند و طبیعتا مسولیت خرید از آن‌ها با مشتری است.

نحوه‌ی خرید

باید ابتدا از میان گزینه‌های زیر یکی را انتخاب و لایسنس استفاده از برنامه را خریداری نمایید. اگر فروشنده هستید و قصد فروش این برنامه را دارید می‌توانید با خرید کارت هدیه به تعداد بالا از تخفیف قابل توجهی برخوردار شوید.

تخفیف ۴۰٪ برای دستگاه‌هایی که قبلا تقویم شمسی برای آن‌ها تهیه شده در نظر گرفته شده است! تخفیف ۵۰٪ برای کاربران پریمیوم انجمن تخصصی آیفون در نظر گرفته شده است! کاربران می‌توانند از هر دو تخفیف نیز بهره ببرند! برای استفاده از تخفیف پریمیوم، باید اطلاعات کاربری خود را در فرم خرید وارد کنید. تخفیف کاربران تقویم، با وارد کردن سریال دستگاه به صورت اتوماتیک اعمال می‌شود. برای استفاده از تخفیف‌ها باید گزینه‌ی 'لایسنس برای یک دستگاه' را انتخاب کنید.

در صورتی که از سیستم عامل نسخه‌ی ۵ استفاده می‌کنید و تمایل به خرید برنامه دارید، از طریق ایمیل معرفی شده اقدام فرمایید.‬ به دلیل قدیمی شدن برنامه، فروش آن متوقف شده است.

ارتباط

آیا همچنان سوالی دارید؟

نحوه‌ی استفاده

بعد از خرید لایسنس برنامه به کمک Cydia و سورس سایت برنامه‌ی Commander را نصب نمایید. روش دقیق استفاده از برنامه داخل راهنمای برنامه قرار داد.

پشتیبانی

در صورت ایجاد هر گونه مشکل در طول مراحل خرید میتوانید با ایمیل alireza@shafaei.net تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به انجمن تخصصی آیفون میتوانید ضمن مطرح کردن مشکلات خود، در جریان آخرین رویدادهای محصولات اپل قرار بگیرید.

عکس‌های بیشتر